O spoločnosti

Spoločnosť vznikla v roku 2005 ako výsledok vyše 30 ročnej práce s motocyklami a venovaniu sa všetkému, čo k motocyklom patrí. Je to náš veľký koníček, o ktorý sa radi delíme s kamarátmi, zákazníkmi aj začínajúcimi motorkármi.
Začiatky firmy patrili servisu, opravám a ladeniu, kde technický stav a motocykel v super stave bol a aj dnes je našou prioritou. Servisujeme v súčasnosti väčšinu motocyklov dostupných na našom trhu s kompletným technickým zabezpečením a profesionálnymi mechanikmi, pravidelne školenými u nás aj v zahraničí.
Obchodná činnosť sa rozvíjala postupne od komisionálneho predaja, cez dovoz motocyklov na objednávku, až po získanie oficiálnych zastúpení. Dovoz sme prestali vykonávať z dôvodu množstva skrytých závad ktoré nebolo možné pri dovoze zistiť a prejavili sa neskôr. Radi poradíme s vhodným výberom motocykla aj iných značiek, pripravíme skúšobnú jazdu, dodáme vybraný motocykel novému majiteľovi a samozrejmosťou je pravidelný servis.
Z príslušenstva by som rád spomenul oblečenie Rev`it  a Dainese, ktoré patria kvalitou medzi top produkty. Kompletnú ponuku máme skladom, od závodných kombinéz cez turistické offroad sady, až po motocyklové oblečenia v štýle cafe racer. Výhodou je rýchle doručenie od výrobcu v prípade že na sklade sa požadovaný výrobok nenachádza.

Čo ponúkame

Predaj a servis  motocyklov Honda, Ducati, BMW a  Kawasaki. Servis ďalších značiek ako je MV Agusta, Triumph, Yamaha, Suzuki a iné. Komis, poprípade výmenu  jazdených motocyklov u nás zakúpených za nový motocykel s podmienkou predošlého servisovania daného motocykla u nás, kedy sme schopní v tomto prípade garantovať pôvod, servisnú históriu a technický stav.
Servis všetkých typov motocyklov, skútrov, trojkoliek, štvorkoliek, snežných a vodných skútrov, motorových strojov, centrál, kosačiek a fréz. Záručný servis, pozáručné opravy a periodické práce, diagnostiku, generálne opravy, montáž doplnkov a úpravy podľa požiadaviek zákazníkov.
Poradenstvo, poistenie, leasing. Výkup motocyklov na protihodnotu - len u nás zakúpených a servisovaných.
Výkup havarovaných motocyklov. S možnosťou odvozu a uskladnenia. Nacenenie celkovej škody a opravy.
Predaj moto oblečenia. Predaj prilieb. Oleje, prípravky a chémia. Filtre a príslušenstvo. Batérie, komunikátory, zabezpečenie a alarmy. Pneumatiky viacerých značiek. 
Preprava motocyklov a spustili sme požičovňu motocyklov.

agv-logo
blauer-logo
bmw-logo
ducati-logo
dunop-logo
honda-logo
kawasaki-logo
motul-logo
mvagusta-logo
nox-logo
repsol-logo
revit-logo
shoei-logo
suzuki-logo
triumph-logo
wunderlich-logo
yamaha-logo
did
exide
garmin
ohlins
parts-europe
pirelli
remus
schuberth
Yuasa
akrapovic
hjc
louis
ngk

Ciele

Našim cielom je zvyšovať úroveň a kvalitu služieb, komunikovat s Vami o nedostatkoch a zlepšeniach či uz osobne, cestou mailu alebo facebooku. Oceníme každú radu alebo pripomienku ktorá nás posunie vpred.

Spokojnosť

Sme tu pre Vás,  a chceme garantovat kvalitné služby pre každodenné bezstarostné  jazdenie na motocykli.

Kaviareň

Kaviaren Cafe Racer je Vam k dispozícii každy deň na posedenie medzi motorkami s motorkarmi.

S pozdravom  kolektiv K-moto

 

Fotogaléria našich priestorov