zľava -3% G DPH

BMW G 310 R

5 250 €5 090 €

(vrátane 20% DPH)

BMW G 310 R

Popis motocykla

Motocykel na sklade v Košiciach
Motocykel BMW G 310 R je esenciou radosti z jazdy. Bol vytvorený pre pulzujúce mestá a pre všetkých, ktorí milujú jazdu na motocykli. Je obratný, ľahko ovládateľný a športový súčasne. Bez ohľadu na to, či ste vysoký alebo nízky jazdec – na motocykli BMW G 310 R sa okamžite budete cítiť ako doma! Má nízku hmotnosť, vďaka čomu je so svojim motorom s objemom 313 cm³ skutočným výkonovým šampiónom. Tento nový motocykel vás bezpečne a spoľahlivo odvezie do práce, do vášho najbližšieho cieľa, alebo jednoducho von z mesta. Model G 310 R je skutočným BMW motocyklom, ale s menším objemom valcov. Maximálna kvalita, excelentné spracovanie a mimoriadne technológie zaručujú intenzívnu radosť z jazdy.

Dobré gény. Pekný vzhľad.
Pekný vzhľad je v rodine nezameniteľný – model G 310 R nesie jasné gény modelu S 1000 R. Športová kapotáž okolo predného svetlometu, dynamické kryty palivovej nádrže a typické proporcie roadstera z neho robia skutočný klenot na ulici. Model G 310 R je ľahký a silný súčasne vďaka svojej dynamickej prednej časti a výraznej zadnej časti. Krátke sedadlo zvýrazňuje dynamiku roadstera v zadnej časti a prepožičiava motocyklu, najmä v bielej farbe, nezameniteľný závodný vzhľad. Pozlátená predná vidlica a brzdové strmene zvýrazňujú vysokú kvalitu spracovania stroja. Ďalším charakteristickým prvkom je hliníková kyvná vidlica. Výrezy zaručujú nízku hmotnosť a priečne vzpery zabezpečujú stabilitu. Široké pneumatiky zaisťujú správnu priľnavosť k vozovke – radosť z jazdy je zaručená.

Ľahký, silný a obratný.
Model G 310 R nezaostáva ani technicky. Práve naopak: vďaka sofistikovaným a nekonvenčným prvkom budete vždy na čele. Jednovalcový, štvortaktný motor s objemom 313 cm3 tomu výrazne napomáha. Nezvyčajný sklon valca smerom dozadu a hlava valca otočená o 180° znižujú ťažisko a posúvajú ho smerom k prednému kolesu. Vďaka tomu je model G 310 R agilnejší a ľahšie ovládateľný. Nízka a dlhšia kyvná vidlica zaručuje ešte väčšiu stabilitu bez zbytočného zväčšenia rázvoru. Žiadny motocykel značky BMW od roku 2013 neprišiel na trh bez tohto prvku: ABS v základnej výbave. Aj model G 310 R má už v základnej výbave ABS, ktoré sa stará o vašu bezpečnosť pri každej jazde. Pekný vzhľad, výkonný motor a hmotnosť menej ako 160 kg s plnou nádržou, s modelom G 310 R si môžete jazdu na motocykli jednoducho vychutnávať.

Každý ho chce.
Jazdite ulicami bez stresu a uvoľnene s novým modelom G 310 R. Dokonca aj v ruchu veľkomesta budete vždy jazdiť suverénne vďaka úspešnému rozloženiu všetkých ovládacích prvkov. Úspešné ergonomické umiestnenie riadidiel, stupačiek a ovládacích prvkov zaručuje perfektný pocit z jazdy. Model G 310 R ponúka správne sedadlo pre všetkých jazdcov a zaručuje tak vašu stabilitu na motocykli. A na každom povrchu je vďaka správnemu naladeniu geometrie a tlmičov agilným mestským vozidlom. Či už jazdíte v hustej mestskej premávke, dochádzate do práce alebo sa len tak cez víkend idete odviesť von z mesta – s modelom G 310 R budete chcieť okamžite nasadnúť!

Technická špecifikácia

Značka
BMW
Model
BMW G 310 R
Stav
Nové
Rok výroby
2021
Farba
čierna
Určenie
do 35kw
Výkon (kW)
25
Krútiaci moment (Nm)
28
Výška sedadla (mm)
785
Pohotovostná hmotnosť (kg)
158,5
Najazdené km
0

Na stiahnutie

Máte otázky? Opýtajte sa!

N
N
N
N
N