zľava -3% G DPH

BMW G 310 GS

6 181 €5 995 €

(vrátane 20% DPH)

BMW G 310 GS

Popis motocykla

AKCIOVÁ CENA
platná do 31.12.2021 alebo vypredania skladových zásob!
Motocykel vystavený na predajni v Košiciach

3-ročná záruka

KAŽDÝ DEŇ RADOSŤ Z DOBRODRUŽSTVA

Užívať si spontánnosť. Meniť rutiny. S motocyklom BMW G 310 GS sa všedný deň stane dobrodružstvom. Vďaka optimalizovanému motoru s Ride by Wire a Anti-Hopping spojkou zvládne džungľu veľkomesta a výlet do okolia ešte suverénnejšie. Lebo dobrodružstvá nemusia byť veľké, aby boli nezabudnuteľné. Rozhodujúce je, aby si ich zažíval každý deň.
G 310 GS je perfektný sprievodca na skúmanie tvojho mesta aj mimo hraníc vyasfaltovaných ciest. Vďaka svojej pohodlnej ergonómii GS a kvalitnej výbave ťa v pohode prenesie tvojím všedným dňom do každého cieľa.

Dosiahni absolútnu kontrolu
Páčky spojky a brzdy možno v štyroch stupňoch pohodlne prispôsobiť veľkosti tvojich rúk. To znamená, že sa môžu posunúť bližšie k riadidlám až o šesť milimetrov. Takže na ne kedykoľvek dobre dočiahnu aj jazdci s menšími rukami. A ty máš s malou silou vždy všetko pod kontrolou.

G 310 GS V PODOBE „EDITION 40 YEARS GS“

Už 40 rokov spája BMW GS všestrannosť a nekonečné dobrodružstvo. Tento rok to oslavujeme modelom G 310 GS v edícii „Edition 40 Years GS“. V čierno-žltom vzhľade legendárneho modelu R 100 GS ožíva história GS: spontánny, bezstarostný a s typickou líniou GS. Vďaka Ride by Wire ťa suverénne prevedie mestom a aj za jeho hranice. S ním pôjdeš hravo stále ďalej, zažiješ čistý pôžitok z jazdy už od prvého otočenia plynovej rukoväti – a na každom kilometri pocítiš #SpiritOfGS.

Stav: predajňa Košice
 
 

Technická špecifikácia

Značka
BMW
Model
BMW G 310 GS
Stav
Nové
Rok výroby
2021
Farba
čierna
Určenie
enduro
Výkon (kW)
25
Krútiaci moment (Nm)
28
Pohotovostná hmotnosť (kg)
169,5
Najazdené km
0

Na stiahnutie

Máte otázky? Opýtajte sa!

N
N
N
N
N