REGISTRÁCIA

Ďakujeme za Vašu priazeň, všetky miesta na Honda Fest 2022 sú už obsadené.

Pokiaľ chcete byť informovaní v prípade uvoľnenia niektorého z miest, napíšte nám na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Pozývame vás na 13.ročník Honda Festu.

Koncept akce: Honda Fest je určený pre všetkých priaznivcov cestovania a to na akomkoľvek motocykli značky Honda. Pripravené sú tri celodenné výjazdy po vybraných motorkársky zaujímavých trasách v okolí Jeseníkov. "Základným táborom" bude hotel Orea Resort DLOUHÉ STRÁNĚ***, Loučná nad Desnou. Nebude chýbať večerný program a tiež testovanie motocyklov Honda, pri ktorom si môže každý z účastníkov vyskúšať nové modely sezóny 2022.

Termín akcie: 24. - 28. august 2022

Príjazd je v stredu 24. augusta popoludní/večer a odchod v nedeľu 28. augusta v dopoludňajších hodinách

Mieto konania akcie: Orea Resort DLOUHÉ STRÁNĚ***, Loučná nad Desnou, Jeseníky.

Platbu je potrebné uhradiť príkazom na úhradu do 3 dní po registrácii. Zakazník dostane ihneď po registrácii automaticky generovaný potvrdzujúci email s číslom bankového účtu a inštrukciami k platbe.

Účastnícky poplatok: 260,-€ s DPH/osoba/pobyt.

vedený účastnícky poplatok zahŕňa:
- 4x ubytovanie v hoteli Orea Resort Dlouhé Stráně***, Špindlerův Mlýn (v dvojposteľovej izbe obsadenej dvoma osobami),
- 4x polopenziu (bohaté raňajky a večere formou bufetu),
- neobmedzený vstup do hotelového bazéna a vírivky (vrámci otváracích hodín),
- wi-fi pripojenie a hotelové parkovisko,
- testovacie jazdy na motocykloch Honda(NT1100, Rebel 1100, Africa Twin, CB650R, NC750X, X-ADV...),
- pre účastníkov bude pripravený program – cestovateľské prezentácie, kaskadérske vystúpenie Míry Lisého, súťaž o ceny.
- možnosť zúčastniť sa enduro motoškoly,
- každý účastník dostane tričko s logom Honda Festu, nálepku na motorku, lístok do tomboly a podrobný tlačený itinerár s trasami.
- elektronický itinerár všetkých plánovaných etáp pre navigáciu a organizačné pokyny k príjazdu obdržia účastníci emailom min. týždeň pred konaním samotnej akcie.

Neváhajte - počet miest je limitovaný kapacitou ubytovania!

Ako sa na akciu prihlásiť: registrácie spúšťame v STREDU 18.mája o 14:00 prostredníctvom ONLINE registračného formulára na stránke: honda-experience.cz

Pre registrovaných platia stornopodmienky hotela Orea Resort Dlouhé Stráně***. Ak v dôsledku priamych opatrení vlády a/alebo iných kompetentných orgánov štátnej správy, uložených v súvislosti s výskytom alebo rozširovaním nového typu koronavírusy označovaného ako SARS-CoV-2 a infekčné choroby COVID-19, týmto vírusom vyvolané, bude zakázané poskytovať hotelové služby a realizovať akciu Honda Fest 2021, budú podniknuté kroky na vrátenie účastníckych poplatkov v najbližšom možnom termíne.

Tešíme sa na stretnutie s vami!